מוקד שירות ותמיכה זמין בין הימים א’-ה’ בין השעות 10:00-16:00
     

תקנון רכישה באתר


ברוכים הבאים לאתר " Evinox Max ישראל " האתר לכלי מטבח איכותיים לבשלן הישראלי, תוכלו להירשם ולרכוש ממגוון כלי המטבח המובילים.

חשוב לנו להעניק מסגרת חוקית לפעילותינו ולאפשר לכם ליהנות מביקורכם באתר.

אתר האינטרנט מנוהל ע"י קבוצת אבינוקס מקס / סימה כלי פורצלן ע.מ 058478009 בכל שאלה הנוגעת לאתר האינטרנט ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בטלפון 03-9444155 או לכתובת sima@simag.co.il

 

פרטיות:

האתר או החברה עושים מאמצים סבירים ומקובלים בכדי לשמור על סודיות הפרטים האישיים של לקוחות האתר, אולם היות ומדובר בסביבה אינטרנטית שבה אין אפשרות לאבטחה מוחלטת, כל המוסר פרטים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. במסירת הפרטים הנכם מסכימים כי כל הפרטים האישיים שימולאו על ידכם לצורך רכישה באתר ימסרו מתוך הסכמה, בחירה, ורצון חופשי כמו כן ידוע כי החברה רשאית לאגור במאגרי המידע שלה את הפרטים האישיים שימולאו, כמו מידע אודות הרגלי הקנייה, מוצרים אשר נרכשו וכל מידע אחר. הנכם רשאים בכל עת להודיע לחברה על רצונכם להסיר את כתובתכם מרשימת הדיוור של החברה באמצעות לחיצה על הקישור "הסר מרשימת הדיוור"אבטחת פרטי כרטיסי אשראי:

האתר סולק בסליקה חיצונית ומאובטחת אשר מאבטח את כרטיסי האשראי באמצעות חברת "רווחית" כך שפרטי האשראי שלכם אינם נשמרים באתר ונשארים מאובטחים בכל שלב בביצוע העסקה. התשלום עבור רכישת המוצרים באתר יתאפשר באמצעות כרטיס אשראי בתוקף ובכפוף לתנאי חברת האשראי או בכל אמצעי תשלום אחר בו תבחר החברה לאפשר ללקוחותיה לרכוש באתר וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

במקרה בו לא יתקבל אישור מחברת האשראי תקבלו הודעה בהתאם, ההזמנה לא תבוצע ולפי כך לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה בקשר לכך.

לחברה שמורה הזכות לפי החלטתה ושיקול דעתה הבלעדי לשנות בכל עת את אמצעי התשלום או להותיר ואו לאסור שימוש באמצעי תשלום לצורך רכישת מוצרים באתר מבלי לפגוע מכלליות האמור.

 

המחירים באתר:

האתר מתנהל בתנאי שוק המסחר האלקטרוני ומשבץ מחירים דינאמיים העשויים להשתנות מרגע לרגע בהתאם למוצר בשוק. המחירים באתר כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת במפורש.


דמי משלוח:

מחיר המוצר אינו כולל דמי משלוח חיוב בגין דמי המשלוח יתווסף לחשבון הסופי בו תחויבו בשל ביצוע ההזמנה. במקרה של איסוף עצמאי מהמחסן או ממשרדי החברה לא יהיה חיוב בתשלום דמי משלוח. אופן ותנאי המשלוח כפופים באופן מוחלט לתנאים החלים בחברות ההפצה בכל הנוגע לאזור חלוקה ומגבלות חלוקה מעבר לקו הירוק. במקרה של עיכוב במסירה כתוצאה ממחדל של חברת השילוח לא תהיה ללקוח טענה כנגד האתר.


שינויים באתר:

החברה תהיה רשאית מעת לעת ולפי שיקול דעתה והחלטתה לשנות את התקנון ואו את מדיניות החזרת המוצרים באתר האינטרנט או את המבנה וצורת האתר או את השירותים הניתנים באתר וזאת מבלי שיהיה עליה למסור הודעה מראש.

 

מדיניות ביטול עסקה והחזרות:

אנו מאפשרים לבטל עסקה מכל סיבה שהיא בתוך 14 יום מיום קבלת המוצרים ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש ואריזתם לא נפגמה. הודעה על כך יש למסור מראש לשרות הלקוחות בטלפון: 03-9444155 או במייל : sima@simag.co.il על הלקוח להחזיר בעצמו את המוצר ודמי המשלוח לא יוחזרו למעט מקרים בהם התקבל המוצר פגום או שבור. במקרה כזה תזכה החברה את חשבון האשראי של הלקוח בסכום הקנייה המלא ובקיזוז דמי המשלוח.

האחריות לבדיקת המוצר בעת קבלתו טיבו, תכונותיו, מאפייניו והתאמתו חלה על הלקוח עם זאת במידה ואירע הפגם בשל רשלנות מצד החברה תהיה אחריות החברה להחליף את המוצר הנרכש.

 


2all בניית אתרים